Laatste nieuws
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie |
---|---|---|---|---|
30 apr. | 20:15 | Warnsveldse Boys VR1 | SHE VR1 | Sportpark 't Braamveld |
4 mei | 12:00 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Ruurlo JO17-2 | Sportpark 't Braamveld |
4 mei | 12:00 | Warnsveldse Boys JO19-2 | Helios JO19-2 | Sportpark 't Braamveld |
5 mei | 10:00 | Warnsveldse Boys 4 | Pax 6 | Sportpark 't Braamveld |
10 mei | 19:30 | Warnsveldse Boys 45+1 | SP Lochem 45+1 | Sportpark De Elze |
10 mei | 20:00 | Warnsveldse Boys 35+1 | Be Quick Z. 35+1 | Sportpark 't Braamveld |
10 mei | 20:30 | Warnsveldse Boys VR30+1 | SP Lochem VR30+1 | Sportcomplex 't Meijerink |
10 mei | 20:30 | Warnsveldse Boys 45+1 | SV Schalkhaar 45+1 | Sportpark De Elze |
10 mei | 21:30 | Warnsveldse Boys 35+1 | FC Zutphen 35+3 | Sportpark 't Braamveld |
10 mei | 21:30 | Warnsveldse Boys VR30+1 | SP Eefde VR30+1 | Sportcomplex 't Meijerink |
11 mei | 09:30 | Warnsveldse Boys JO8-1 | Vorden JO8-1 | Sportpark 't Braamveld |
11 mei | 09:30 | Warnsveldse Boys JO11-1JM | FC Zutphen JO11-2 | Sportpark 't Braamveld |
11 mei | 09:30 | Warnsveldse Boys JO12-1 | Dierense Boys JO12-1JM | Sportpark 't Braamveld |
11 mei | 10:00 | Warnsveldse Boys JO13-1JM | Longa '30 JO13-1JM | Sportpark 't Braamveld |
11 mei | 10:30 | Warnsveldse Boys JO10-2JM | Holten JO10-3JM | Sportpark 't Braamveld |
11 mei | 11:00 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | Markelo JO17-2 | Sportpark 't Braamveld |
11 mei | 11:30 | Warnsveldse Boys JO19-2 | ABS JO19-2 | Sportpark 't Braamveld |
11 mei | 12:45 | Warnsveldse Boys 2 | v.v. Dieren 5 | Sportpark 't Braamveld |
12 mei | 09:30 | Warnsveldse Boys 4 | Loenermark 4 | Sportpark 't Braamveld |
12 mei | 11:30 | Warnsveldse Boys 2 | FC Dinxperlo 2 | Sportpark 't Braamveld |
12 mei | 14:00 | Warnsveldse Boys 1 | KCVO 1 | Sportpark 't Braamveld |
15 mei | 19:30 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | FC Zutphen JO17-1 | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 09:30 | Warnsveldse Boys JO9-1JM | AZC JO9-4 | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 09:30 | Warnsveldse Boys JO11-2 | Be Quick Z. JO11-1 | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 09:30 | Warnsveldse Boys JO12-2JM | Ratti - Socii JO12-1JM | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 10:00 | Warnsveldse Boys JO14-1JM | SV Basteom JO14-1JM | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 10:30 | Warnsveldse Boys JO10-1 | FC Zutphen JO10-2 | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 11:00 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Concordia-W JO17-1 | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 11:30 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Holten JO19-1 | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 12:45 | Warnsveldse Boys 3 | Helios 6 | Sportpark 't Braamveld |
20 mei | 10:00 | Warnsveldse Boys 3 | SV CCW '16 2 | Sportpark 't Braamveld |
20 mei | 12:00 | Warnsveldse Boys VR1 | Vorden VR1 | Sportpark 't Braamveld |
24 mei | 19:30 | Warnsveldse Boys 45+1 | Witkampers 45+1 | Sportpark Leussinkpark |
24 mei | 20:00 | Warnsveldse Boys 35+1 | FC Zutphen 35+2 | Sportpark 't Elderink |
24 mei | 20:30 | Warnsveldse Boys VR30+1 | FC Zutphen VR30+1 | Sportpark De Elze |
24 mei | 20:30 | Warnsveldse Boys 45+1 | SV Schalkhaar 45+1 | Sportpark Leussinkpark |
24 mei | 21:00 | Warnsveldse Boys 35+1 | Pax 35+1 | Sportpark 't Elderink |
24 mei | 21:30 | Warnsveldse Boys VR30+1 | SP Eefde VR30+1 | Sportpark De Elze |
25 mei | 11:00 | Warnsveldse Boys JO13-2JM | De Hoven JO13-1 | Sportpark 't Braamveld |
25 mei | 11:00 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | Heino JO17-3 | Sportpark 't Braamveld |
25 mei | 12:25 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Groen Wit '62 JO15-4 | Sportpark 't Braamveld |
25 mei | 12:45 | Warnsveldse Boys 2 | FC Zutphen 6 | Sportpark 't Braamveld |
25 mei | 14:00 | Warnsveldse Boys 3 | Eerbeekse Boys 7 | Sportpark 't Braamveld |
26 mei | 12:00 | Warnsveldse Boys VR1 | V en L VR1 | Sportpark 't Braamveld |
26 mei | 14:00 | Warnsveldse Boys 1 | GSV '38 1 | Sportpark 't Braamveld |
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie |
---|---|---|---|---|
4 mei | 10:30 | Be Quick Z. JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | Sportpark Zuidveen, ZUTPHEN |
4 mei | 13:00 | Raalte JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | Sportpark Raalte, RAALTE |
5 mei | 14:00 | GSV '38 1 | Warnsveldse Boys 1 | Sportpark De Does, GIESBEEK |
10 mei | 19:30 | FC Zutphen 35+2 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportpark 't Braamveld, WARNSVELD |
10 mei | 20:00 | FC Zutphen VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
10 mei | 20:00 | Witkampers 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark De Elze, LOCHEM |
10 mei | 21:00 | Pax 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportpark 't Braamveld, WARNSVELD |
10 mei | 21:00 | Witkampers VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
10 mei | 21:30 | Harfsen 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark De Elze, LOCHEM |
11 mei | 08:30 | FC Zutphen JO15-6 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
11 mei | 08:45 | AZC JO12-2 | Warnsveldse Boys JO12-2JM | Sportcomplex Hanzepark, ZUTPHEN |
11 mei | 09:00 | HC '03 JO9-1JM | Warnsveldse Boys JO9-1JM | Sportpark 't Doornslag, DREMPT |
11 mei | 10:15 | AZC JO11-3 | Warnsveldse Boys JO11-2 | Sportcomplex Hanzepark, ZUTPHEN |
11 mei | 11:30 | Longa '30 JO14-3JM | Warnsveldse Boys JO14-1JM | Longa'30 sportcomplex, LICHTENVOORDE |
11 mei | 12:00 | SJO UNO'21 JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Sportpark De Wildbaan, BORCULO |
11 mei | 13:15 | Colmschate '33 4 | Warnsveldse Boys 3 | Sportpark De Achterhoek, DEVENTER |
11 mei | 13:45 | Sportclub Deventer JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | Sportpark De Zandweerd, DEVENTER |
12 mei | 10:30 | V en L VR1 | Warnsveldse Boys VR1 | Sportpark 't Hul, TERWOLDE |
12 mei | 11:45 | Diepenveen 3 | Warnsveldse Boys 3 | Sportpark De Zunnebargh, DIEPENVEEN |
18 mei | 08:30 | v.v. Dieren JO11-1 | Warnsveldse Boys JO11-1JM | Sportpark Het Nieuwland, DIEREN |
18 mei | 08:30 | Colmschate '33 JO10-4 | Warnsveldse Boys JO10-2JM | Sportpark De Achterhoek, DEVENTER |
18 mei | 09:00 | Be Quick Z. JO12-1 | Warnsveldse Boys JO12-1 | Sportpark Zuidveen, ZUTPHEN |
18 mei | 09:45 | DZC '68 JO8-2 | Warnsveldse Boys JO8-1 | Sportpark Zuid (ingang 2), DOETINCHEM |
18 mei | 10:00 | MASV JO13-1 | Warnsveldse Boys JO13-1JM | Sportpark Malburgen-West, ARNHEM |
18 mei | 10:30 | Gorssel JO17-2 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | Sportpark Gerstlo, GORSSEL |
18 mei | 11:30 | Gorssel JO13-1 | Warnsveldse Boys JO13-2JM | Sportpark Gerstlo, GORSSEL |
18 mei | 11:30 | AZC JO15-2JM | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Sportcomplex Hanzepark, ZUTPHEN |
18 mei | 14:00 | GVA JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | Sportpark De Vijzel, DOORNENBURG |
18 mei | 16:00 | FC Bergh 7 | Warnsveldse Boys 2 | Sportpark Marinus van Rooijen, 'S-HEERENBERG |
20 mei | 10:30 | Pax 2 | Warnsveldse Boys 2 | Sportpark 't Elderink, HENGELO GLD |
20 mei | 11:30 | Pax 6 | Warnsveldse Boys 4 | Sportpark 't Elderink, HENGELO GLD |
20 mei | 14:00 | VVO 1 | Warnsveldse Boys 1 | Sportpark De Pinkenberg, ROZENDAAL |
22 mei | 19:00 | FC Zutphen JO17-2 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
24 mei | 19:30 | FC Zutphen 35+3 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportpark 't Elderink, HENGELO GLD |
24 mei | 20:00 | SP Lochem VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportpark De Elze, LOCHEM |
24 mei | 20:00 | SP Lochem 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark Leussinkpark, LAREN (GLD) |
24 mei | 20:30 | Be Quick Z. 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportpark 't Elderink, HENGELO GLD |
24 mei | 21:00 | Witkampers VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportpark De Elze, LOCHEM |
24 mei | 21:30 | Harfsen 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark Leussinkpark, LAREN (GLD) |
25 mei | 09:00 | Spcl. Brummen JO12-1JM | Warnsveldse Boys JO12-1 | Sportpark De Hazenberg, BRUMMEN |
25 mei | 12:15 | FC Dinxperlo JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Sportpark 't Welink, DINXPERLO |
25 mei | 13:00 | Pax JO10-1 | Warnsveldse Boys JO10-1 | Sportpark 't Elderink, HENGELO GLD |
26 mei | 10:00 | Loenermark 4 | Warnsveldse Boys 4 | Sportpark Lonapark, LOENEN GLD |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|---|
25 apr. | Warnsveldse Boys 1 | SP Lochem 1 | 2 - 0 |
22 apr. | Warnsveldse Boys JO15-1JM | Spcl. Brummen JO15-1 | 6 - 3 |
21 apr. | Beekbergen 1 | Warnsveldse Boys 1 | 0 - 0 |
21 apr. | Warnsveldse Boys 2 | DVC'26 3 zon | 2 - 4 |
21 apr. | Pax VR1 | Warnsveldse Boys VR1 | 2 - 0 |
21 apr. | Voorst 2 | Warnsveldse Boys 3 | 2 - 6 |
21 apr. | Warnsveldse Boys 4 | Anadolu '90 2 | 4 - 0 |
20 apr. | DZC '68 10 | Warnsveldse Boys 2 | 0 - 1 |
20 apr. | Warnsveldse Boys 3 | Gorssel 3 | 3 - 5 |
20 apr. | Koninklijke UD JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | 1 - 3 |
20 apr. | Warnsveldse Boys JO17-1JM | Sc Westervoort JO17-1 | 2 - 2 |
20 apr. | Warnsveldse Boys JO19-2 | AGOVV JO19-2 | 1 - 4 |
20 apr. | ST: Gendringen/SVGG JO13-1 | Warnsveldse Boys JO13-1JM | 1 - 0 |
20 apr. | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | FC Zutphen JO17-4 | 5 - 3 |
20 apr. | Warnsveldse Boys JO13-2JM | Voorst JO13-1 | 3 - 1 |
20 apr. | Oeken JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | 1 - 3 |
20 apr. | SV Schalkhaar JO15-5 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | 4 - 2 |
20 apr. | v.v. Dieren JO12-2JM | Warnsveldse Boys JO12-2JM | 0 - 4 |
20 apr. | Warnsveldse Boys JO14-1JM | ST Terborg/Silvolde JO14-3 | 2 - 0 |
20 apr. | Warnsveldse Boys JO12-1 | FC Zutphen JO12-3 | 3 - 2 |
20 apr. | Voorst JO11-2 | Warnsveldse Boys JO11-1JM | 13 - 2 |
20 apr. | FC Zutphen JO11-4JM | Warnsveldse Boys JO11-2 | 1 - 4 |
19 apr. | Harfsen 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | 0 - 0 |
19 apr. | Warnsveldse Boys 35+1 | FC Zutphen 35+3 | |
19 apr. | Warnsveldse Boys 45+1 | Witkampers 45+1 | 0 - 0 |
19 apr. | Be Quick Z. 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 | |
19 apr. | Warnsveldse Boys 35+1 | FC Zutphen 35+2 | |
19 apr. | SP Lochem 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | 0 - 0 |
19 apr. | Warnsveldse Boys 45+1 | SV Schalkhaar 45+1 | 2 - 1 |
19 apr. | Pax 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 |
-
23 april 2024
Vrijwilligersavond 2024
-
28 maart 2024
Traktatie voor alle sponsoren van Warnsveldse Boys
-
24 maart 2024
Trainer gezocht voor 2e elftal Warnsveldse Boys
-
6 maart 2024
Sensationele overwinning Warnsveldse Boys in de Achterhoekcup
-
6 maart 2024
Warnsveldse Boys darttoernooi
-
21 februari 2024
Scoor een bordsponsor!
Over Warnsveldse Boys
Voetbalvereniging Warnsveldse Boys is opgericht op 17 juli 1929. Het 1e elftal speelt in de derde klasse zondag. De club is gehuisvest op Sportpark ’t Braamveld in Warnsveld. Sportpark ’t Braamveld bestaat uit twee kunstgrasvelden en één niet volledig kunstgrasveld. Daarnaast hebben we de beschikking over een prachtige kantine, bestuurskamer, een pannakooi en een tiental kleedkamers.