Hoofdsponsor

Glans Schoonmaakbedrijf Asbestsanering
Selectie Weekdag Begintijd Eindtijd Veld Extra informatie
1e selectie dinsdag 20:15 22:00 KG-2
1e selectie donderdag 20:30 22:00 KG-2 tot 20.45 uur alleen veld 2A/daarna hele veld
2e selectie dinsdag 20:15 22:00 KG-1/A
2e selectie donderdag 20:15 22:00 KG-1/A
3e en 4e donderdag 19:00 20:45 KG-2/B
5e donderdag 19:00 20:30 KG-2/A 1/4 veld (samen met JO13-1)
Zaterdag 2 dinsdag 20:45 22:00 KG-1/B vanaf 20:15 op de keepershoek mogelijkheid warming up
Zaterdag 2 donderdag 20:15 22:00 KG-1/B
Dames dinsdag 20:15 21:45 KG-3/A
Dames donderdag 20:15 21:45 KG-3/A
MO19-1 dinsdag 19:00 20:15 KG-3/A
MO19-1 donderdag 19:00 20:15 KG-3/A
MO15-1 dinsdag 19:00 20:15 KG-3/B
MO15-1 donderdag 19:00 20:15 KG-3/B
MO13-1 maandag 19:00 20:15 KG-2/A
MO13-1 woensdag 19:00 20:15 KG-1 1/3 veld/deel veld vanaf doellijn 1/B tot circa 1/3 deel veld 1)
JO19-1 maandag 20:15 22:00 KG-2/A
JO19-1 woensdag 20:15 22:00 KG-2/A
JO19-2 maandag 20:15 22:00 KG-2/B
JO19-2 woensdag 20:15 22:00 KG-2/B
JO19-3 maandag 19:30 21:00 KG-3/A eventueel vanaf 20.15 naar veld 1/B
JO19-3 woensdag 20:15 21:30 KG-1/B
JO17-1 dinsdag 20:15 21:45 KG-3/B
JO17-1 donderdag 20:15 21:45 KG-3/B
JO17-2 dinsdag 19:30 19:45 keepershoek warmingup op keepershoek daarna veld KG-1/B
JO17-2 dinsdag 19:45 20:45 KG-1/B
JO17-2 donderdag 19:00 20:15 KG-1/B
JO17-3 maandag 20:15 21:30 KG-1/A
JO17-3 woensdag 20:15 21:30 KG-1/A
JO15-1 dinsdag 19:00 20:15 KG-2/A
JO15-1 donderdag 19:00 20:15 KG-1/A
JO15-2 dinsdag 19:00 20:15 KG-2/B
JO15-2 donderdag 18:00 19:00 KG-1/B
JO15-3 maandag 18:00 19:00 KG-2/A
JO15-3 woensdag 19:00 20:15 KG-1 1/3 veld/samen met JO15-5 veld 1/A + deel 1/B (rest MO13-1)
JO15-4 dinsdag 19:00 20:15 KG-1/A
JO15-4 donderdag 19:00 20:15 keepershoek
JO15-5 maandag 19:00 20:15 KG-1/B
JO15-5 woensdag 19:00 20:15 KG-1 1/3 veld/samen met JO15-3 veld 1/A + deel 1/B (rest MO13-1)
JO13-1 dinsdag 18:30 19:45 KG-1/B
JO13-1 donderdag 19:00 20:15 KG-2/A 1/4 veld (samen op veld 2/A met 5e)
JO13-2 maandag 19:00 20:15 KG-2/B
JO13-2 woensdag 19:00 20:15 KG-2/A
JO13-3 maandag 18:00 19:00 KG-1/B
JO13-3 woensdag 18:00 19:00 KG-1/A
JO13-4 maandag 19:00 20:15 KG-3/B
JO13-4 woensdag 19:00 20:15 KG-2/B
JO13-5 maandag 19:00 20:15 KG-1/A
JO13-5 woensdag 18:00 19:00 KG-1/B
JO11-1 dinsdag 18:00 19:00 KG-1/A 1/4 veld per team
JO11-1 donderdag 18:00 19:00 KG-1/A 1/4 veld per team
JO11-2 maandag 18:00 19:00 KG-1/A 1/4 veld per team
JO11-2 woensdag 18:00 19:00 KG-2/B 1/4 veld per team
JO11-3 dinsdag 18:00 19:00 KG-1/A 1/4 veld per team
JO11-3 donderdag 18:00 19:00 KG-1/A 1/4 veld per team
JO11-4 maandag 18:00 19:00 KG-1/A 1/4 veld per team
JO11-4 woensdag 18:00 19:00 KG-2/B 1/4 veld per team
JO11-5 maandag 18:00 19:00 KG-3/A
JO11-5 woensdag 18:00 19:00 KG-2/A 1/4 veld per team
JO11-6 maandag 18:00 19:00 KG-3/B
JO11-6 woensdag 18:00 19:00 KG-2/A 1/4 veld per team
JO11-7 maandag 18:00 19:00 KG-2/B 1/4 veld per team
JO11-7 woensdag 18:00 19:00 KG-3/A 1/4 veld per team
JO11-8 maandag 18:00 19:00 KG-2/B 1/4 veld per team
JO11-8 woensdag 18:00 19:00 KG-3/B 1/4 veld per team
JO9-1/2 dinsdag 18:00 19:00 KG-2/A 1/4 veld per team
JO9-1/2 donderdag 18:00 19:00 KG-2/A 1/4 veld per team
JO9-3 dinsdag 18:00 19:00 KG-2/B
JO9-3 donderdag 18:00 19:00 KG-2/B 1/4 veld per team
JO8 1/2 dinsdag 18:00 19:00 KG-3/A 1/4 veld per team
JO8 1/2 donderdag 18:00 19:00 KG-3/A 1/4 veld per team
JO7-1 dinsdag 18:00 19:00 KG-3/B
JO7-1 donderdag 18:00 19:00 KG-3/B 1/4 veld per team
Mini's dinsdag 18:00 19:00 Pannakooi
Keepersschool woensdag 19:00 21:30 KG-3/B
Keepersschool woensdag 19:00 21:30 Keepershoek
Keeperstraining woensdag 19:00 20:15 KG-3/A
Techniekschool vrijdag 18:30 19:45 KG-1
Techniekschool vrijdag 18:30 19:45 KG-2
35+ toernooi vrijdag 19:00 22:00 KG-2 2 of 3 keer per seizoen
45+ vrijdag 20:30 22:00 KG-3

Volg ons op Twitter

(@WarnsveldseBoys)