Laatste nieuws
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie |
---|---|---|---|---|
19 mrt. | 20:00 | Spcl. Brummen JO19-1JM | Warnsveldse Boys JO19-1 | Sportpark De Hazenberg |
23 mrt. | 09:00 | Oeken JO14-2 | Warnsveldse Boys JO14-1JM | Sportpark De Overkant |
23 mrt. | 09:00 | Eefde SP JO13-1JM | Warnsveldse Boys JO13-2JM | Sportpark Wunderinkpark |
23 mrt. | 10:10 | AZC JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | Sportcomplex Hanzepark |
23 mrt. | 12:30 | FC Zutphen 5 | Warnsveldse Boys 3 | Sportcomplex 't Meijerink |
23 mrt. | 12:55 | DVV JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | Sportpark Horsterpark |
23 mrt. | 15:00 | Diepenveen JO17-2 | Warnsveldse Boys JO17-3JM | Sportpark De Zunnebargh |
23 mrt. | 15:00 | Heeten JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Sportpark Heeten |
24 mrt. | 10:00 | Varsseveld 2 | Warnsveldse Boys 2 | Sportpark Oberink |
24 mrt. | 12:00 | Angerlo Vooruit 4 | Warnsveldse Boys 4 | Sportpark Mariëndaal |
26 mrt. | 19:00 | Epse JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Sportpark Het Hassink |
26 mrt. | 19:30 | Grol JO17-2 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Sportpark Den Elshof |
28 mrt. | 20:15 | VIOD O23-1 | Warnsveldse Boys 1 | Sportpark Dichteren |
30 mrt. | 08:30 | Colmschate '33 JO10-2 | Warnsveldse Boys JO10-1 | Sportpark De Achterhoek |
30 mrt. | 13:00 | Gorssel 3 | Warnsveldse Boys 3 | Sportpark Gerstlo |
30 mrt. | 13:00 | Diepenveen JO19-2 | Warnsveldse Boys JO19-2 | Sportpark De Zunnebargh |
30 mrt. | 14:00 | Haarle JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Sportpark Pastoorsmoat |
1 apr. | 12:00 | Vorden 3 | Warnsveldse Boys 4 | Europlanit Buiten Sportpark Vorden |
5 apr. | 19:30 | Witkampers 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark 't Braamveld |
5 apr. | 19:30 | FC Zutphen 35+3 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportcomplex 't Meijerink |
5 apr. | 20:00 | SP Eefde VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportpark Wunderinkpark |
5 apr. | 20:30 | Be Quick Z. 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportcomplex 't Meijerink |
5 apr. | 21:00 | SP Lochem 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark 't Braamveld |
5 apr. | 21:00 | Witkampers VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportpark Wunderinkpark |
6 apr. | 10:30 | VVG '25 JO13-1 | Warnsveldse Boys JO13-1JM | Sportpark De Pol (Gaanderen) |
6 apr. | 12:15 | ESC JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Sportpark Burg. Bode |
6 apr. | 12:30 | ABS JO15-3 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Sportpark De Looënk |
6 apr. | 14:00 | ST: Terborg/Silvolde JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Sportpark De Munsterman |
6 apr. | 15:00 | Eerbeekse Boys 5 | Warnsveldse Boys 2 | Sportpark De Veldkant |
7 apr. | 10:30 | Sc. Overwetering 3 | Warnsveldse Boys 3 | Sportpark Overwetering |
7 apr. | 12:00 | Activia VR1 | Warnsveldse Boys VR1 | Sportpark De Schoapenweide |
7 apr. | 14:00 | sv Orderbos 1 | Warnsveldse Boys 1 | Sportpark Orderbos |
10 apr. | 14:30 | Gorssel JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Sportpark Gerstlo |
13 apr. | 10:00 | Voorst JO13-2JM | Warnsveldse Boys JO13-2JM | Sportpark De Forst (Voorst) |
13 apr. | 10:00 | HMC '17 JO14-1JM | Warnsveldse Boys JO14-1JM | Sportpark 't Hach |
13 apr. | 10:30 | Eefde SP JO17-1JM | Warnsveldse Boys JO17-3JM | Sportpark Wunderinkpark |
13 apr. | 12:45 | Voorwaarts T JO15-2JM | Warnsveldse Boys JO15-1JM | Sportpark De Laene |
13 apr. | 15:00 | Eerbeekse Boys 7 | Warnsveldse Boys 3 | Sportpark De Veldkant |
13 apr. | 15:00 | DCS JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | Sportpark Hengelder |
13 apr. | 15:00 | FC RDC JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-2 | Sportcomplex Borgele |
14 apr. | 10:00 | SP Lochem 4 | Warnsveldse Boys 4 | Sportpark De Elze |
14 apr. | 10:30 | Concordia-W 2 | Warnsveldse Boys 2 | Sportpark De Grindslag |
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie |
---|---|---|---|---|
19 mrt. | 20:00 | Spcl. Brummen JO19-1JM | Warnsveldse Boys JO19-1 | Sportpark De Hazenberg, BRUMMEN |
23 mrt. | 09:00 | Oeken JO14-2 | Warnsveldse Boys JO14-1JM | Sportpark De Overkant, BRUMMEN |
23 mrt. | 09:00 | Eefde SP JO13-1JM | Warnsveldse Boys JO13-2JM | Sportpark Wunderinkpark, EEFDE |
23 mrt. | 10:10 | AZC JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | Sportcomplex Hanzepark, ZUTPHEN |
23 mrt. | 12:30 | FC Zutphen 5 | Warnsveldse Boys 3 | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
23 mrt. | 12:55 | DVV JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | Sportpark Horsterpark, DUIVEN |
23 mrt. | 15:00 | Diepenveen JO17-2 | Warnsveldse Boys JO17-3JM | Sportpark De Zunnebargh, DIEPENVEEN |
23 mrt. | 15:00 | Heeten JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Sportpark Heeten, HEETEN |
24 mrt. | 10:00 | Varsseveld 2 | Warnsveldse Boys 2 | Sportpark Oberink, VARSSEVELD |
24 mrt. | 12:00 | Angerlo Vooruit 4 | Warnsveldse Boys 4 | Sportpark Mariëndaal, ANGERLO |
26 mrt. | 19:00 | Epse JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Sportpark Het Hassink, EPSE |
26 mrt. | 19:30 | Grol JO17-2 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Sportpark Den Elshof, GROENLO |
28 mrt. | 20:15 | VIOD O23-1 | Warnsveldse Boys 1 | Sportpark Dichteren, DOETINCHEM |
30 mrt. | 08:30 | Colmschate '33 JO10-2 | Warnsveldse Boys JO10-1 | Sportpark De Achterhoek, DEVENTER |
30 mrt. | 13:00 | Gorssel 3 | Warnsveldse Boys 3 | Sportpark Gerstlo, GORSSEL |
30 mrt. | 13:00 | Diepenveen JO19-2 | Warnsveldse Boys JO19-2 | Sportpark De Zunnebargh, DIEPENVEEN |
30 mrt. | 14:00 | Haarle JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Sportpark Pastoorsmoat, HAARLE GEM HELLENDOORN |
1 apr. | 12:00 | Vorden 3 | Warnsveldse Boys 4 | Europlanit Buiten Sportpark Vorden, VORDEN |
5 apr. | 19:30 | Witkampers 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark 't Braamveld, WARNSVELD |
5 apr. | 19:30 | FC Zutphen 35+3 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
5 apr. | 20:00 | SP Eefde VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportpark Wunderinkpark, EEFDE |
5 apr. | 20:30 | Be Quick Z. 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
5 apr. | 21:00 | SP Lochem 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark 't Braamveld, WARNSVELD |
5 apr. | 21:00 | Witkampers VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportpark Wunderinkpark, EEFDE |
6 apr. | 10:30 | VVG '25 JO13-1 | Warnsveldse Boys JO13-1JM | Sportpark De Pol (Gaanderen), GAANDEREN |
6 apr. | 12:15 | ESC JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Sportpark Burg. Bode, ELBURG |
6 apr. | 12:30 | ABS JO15-3 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Sportpark De Looënk, BATHMEN |
6 apr. | 14:00 | ST: Terborg/Silvolde JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Sportpark De Munsterman, SILVOLDE |
6 apr. | 15:00 | Eerbeekse Boys 5 | Warnsveldse Boys 2 | Sportpark De Veldkant, EERBEEK |
7 apr. | 10:30 | Sc. Overwetering 3 | Warnsveldse Boys 3 | Sportpark Overwetering, OLST |
7 apr. | 12:00 | Activia VR1 | Warnsveldse Boys VR1 | Sportpark De Schoapenweide, TWELLO |
7 apr. | 14:00 | sv Orderbos 1 | Warnsveldse Boys 1 | Sportpark Orderbos, APELDOORN |
10 apr. | 14:30 | Gorssel JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Sportpark Gerstlo, GORSSEL |
13 apr. | 10:00 | Voorst JO13-2JM | Warnsveldse Boys JO13-2JM | Sportpark De Forst (Voorst), VOORST GEM VOORST |
13 apr. | 10:00 | HMC '17 JO14-1JM | Warnsveldse Boys JO14-1JM | Sportpark 't Hach, HARREVELD |
13 apr. | 10:30 | Eefde SP JO17-1JM | Warnsveldse Boys JO17-3JM | Sportpark Wunderinkpark, EEFDE |
13 apr. | 12:45 | Voorwaarts T JO15-2JM | Warnsveldse Boys JO15-1JM | Sportpark De Laene, TWELLO |
13 apr. | 15:00 | Eerbeekse Boys 7 | Warnsveldse Boys 3 | Sportpark De Veldkant, EERBEEK |
13 apr. | 15:00 | DCS JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | Sportpark Hengelder, ZEVENAAR |
13 apr. | 15:00 | FC RDC JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-2 | Sportcomplex Borgele, DEVENTER |
14 apr. | 10:00 | SP Lochem 4 | Warnsveldse Boys 4 | Sportpark De Elze, LOCHEM |
14 apr. | 10:30 | Concordia-W 2 | Warnsveldse Boys 2 | Sportpark De Grindslag, WEHL |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|---|
17 mrt. | Colmschate '33 1 | Warnsveldse Boys 1 | 1 - 2 |
17 mrt. | Warnsveldse Boys 2 | GVA 2 | 2 - 0 |
17 mrt. | Keijenburgse Boys VR1 | Warnsveldse Boys VR1 | 0 - 2 |
17 mrt. | Sportclub Deventer 2 | Warnsveldse Boys 3 | 4 - 8 |
17 mrt. | Warnsveldse Boys 4 | Vorden 3 | 1 - 4 |
16 mrt. | Spcl. Brummen 4 | Warnsveldse Boys 2 | 5 - 2 |
16 mrt. | Warnsveldse Boys 3 | Be Quick Z. 3 | 14 - 3 |
16 mrt. | Warnsveldse Boys JO19-1 | SV Twello JO19-1 | 2 - 2 |
16 mrt. | Warnsveldse Boys JO17-1JM | ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO17-1 | 1 - 1 |
16 mrt. | Warnsveldse Boys JO17-3JM | De Hoven JO17-1 | 0 - 7 |
16 mrt. | FC Trias JO13-1JM | Warnsveldse Boys JO13-1JM | 2 - 3 |
16 mrt. | Warnsveldse Boys JO13-2JM | v.v. Dieren JO13-2JM | 4 - 0 |
16 mrt. | Warnsveldse Boys JO15-1JM | SV Twello JO15-1JM | 7 - 0 |
16 mrt. | Warnsveldse Boys JO14-1JM | DZC '68 JO14-7 | 0 - 6 |
16 mrt. | Warnsveldse Boys JO11-1JM | Grol JO11-3 | 8 - 0 |
16 mrt. | Warnsveldse Boys JO12-2JM | Markelo JO12-2 | 3 - 10 |
16 mrt. | Vorden JO11-1 | Warnsveldse Boys JO11-2 | 5 - 1 |
16 mrt. | FC Zutphen JO12-3 | Warnsveldse Boys JO12-1 | 2 - 6 |
15 mrt. | Warnsveldse Boys VR30+1 | Witkampers VR30+1 | 0 - 6 |
15 mrt. | Witkampers 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | 1 - 1 |
15 mrt. | Warnsveldse Boys 35+1 | Be Quick Z. 35+1 | 1 - 1 |
15 mrt. | FC Zutphen VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | 1 - 0 |
15 mrt. | Warnsveldse Boys 45+1 | SV Schalkhaar 45+1 | 2 - 0 |
15 mrt. | Pax 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 | 0 - 5 |
15 mrt. | Warnsveldse Boys VR30+1 | SP Lochem VR30+1 | 0 - 2 |
15 mrt. | Warnsveldse Boys 35+1 | FC Zutphen 35+2 | 3 - 0 |
15 mrt. | SP Lochem 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | 4 - 2 |
15 mrt. | Warnsveldse Boys 45+1 | Harfsen 45+1 | 1 - 2 |
15 mrt. | SP Eefde VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | 3 - 0 |
13 mrt. | FC Dinxperlo JO15-1JM | Warnsveldse Boys JO15-1JM | 14 - 0 |
-
6 maart 2024
Sensationele overwinning Warnsveldse Boys in de Achterhoekcup
-
6 maart 2024
Warnsveldse Boys darttoernooi
-
21 februari 2024
Scoor een bordsponsor!
-
5 februari 2024
Techniektraining HWS Voetbalschool
-
29 januari 2024
Let's play dartsssss! Vrijdagavond 23 februari
-
28 januari 2024
Nieuwe bordsponsor: Van Ommeren, vlees van goede huize
Over Warnsveldse Boys
Voetbalvereniging Warnsveldse Boys is opgericht op 17 juli 1929. Het 1e elftal speelt in de derde klasse zondag. De club is gehuisvest op Sportpark ’t Braamveld in Warnsveld. Sportpark ’t Braamveld bestaat uit twee kunstgrasvelden en één niet volledig kunstgrasveld. Daarnaast hebben we de beschikking over een prachtige kantine, bestuurskamer, een pannakooi en een tiental kleedkamers.