Datum | Tijd | Wedstrijd | Scheidsrechter | Veld | |
---|---|---|---|---|---|
1 apr. | 12:00 | Warnsveldse Boys VR1 | Pax VR1 | veld 1 | |
2 apr. | 19:00 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Longa '30 JO17-2 | veld 2 | |
5 apr. | 20:00 | Warnsveldse Boys 45+1 | Harfsen 45+1 | veld 1 A | |
5 apr. | 20:00 | Warnsveldse Boys 35+1 | Pax 35+1 | veld 2 B | |
5 apr. | 21:00 | Warnsveldse Boys 35+1 | FC Zutphen 35+2 | veld 2 A | |
5 apr. | 21:30 | Warnsveldse Boys 45+1 | SV Schalkhaar 45+1 | veld 1 A | |
5 apr. | 21:30 | Warnsveldse Boys VR30+1 | SP Lochem VR30+1 | veld 1 B | |
6 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO14-1JM | SP Lochem JO14-3 | veld 2 | |
6 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO11-2 | SP Eefde JO11-1 | veld 1 A | |
6 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO8-1 | DZC '68 JO8-1 | veld 3a A1 | |
6 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO12-1 | Eerbeekse Boys JO12-1 | ||
6 apr. | 10:30 | Warnsveldse Boys JO9-1JM | FC Zutphen JO9-4JM | veld 3a A1 | |
6 apr. | 11:00 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | SV CCW '16 JO15-1 | veld 2 | |
6 apr. | 11:00 | Warnsveldse Boys JO13-2JM | SV Basteom JO13-1JM | veld 1 | |
6 apr. | 11:30 | Warnsveldse Boys JO10-1 | VIOD JO10-2 | veld 3a A1 | |
6 apr. | 12:30 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | v.v. Dieren JO17-1 | veld 2 | |
6 apr. | 12:30 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | AZC JO17-2JM | veld 1 | |
6 apr. | 14:15 | Warnsveldse Boys 3 | Groen Wit '62 5 | veld 2 | |
6 apr. | 14:15 | Warnsveldse Boys JO19-2 | Columbia JO19-2 | veld 1 | |
7 apr. | 10:00 | Warnsveldse Boys 4 | SC Klarenbeek 3 | veld 2 | |
7 apr. | 11:30 | Warnsveldse Boys 2 | RKHVV 3 | Y. (Yasar) Ceylan | veld 1 |
13 apr. | 09:00 | Warnsveldse Boys | Warnsveldse Boys | veld 2 | |
13 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO10-2JM | Hector MO10-1 | veld 3a A1 | |
13 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO11-1JM | Klarenbeek SC JO11-1JM | veld 1 A | |
13 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO12-2JM | Spcl. Brummen JO12-2JM | ||
13 apr. | 10:15 | Warnsveldse Boys JO13-1JM | Angerlo Vooruit JO13-1JM | veld 2 | |
13 apr. | 11:00 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Epse JO15-1 | veld 1 | |
13 apr. | 11:35 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Voorwaarts T JO19-2 | veld 2 | |
13 apr. | 12:30 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Angerlo Vooruit JO17-1 | veld 1 | |
13 apr. | 13:30 | Warnsveldse Boys 2 | FC Zutphen 6 | veld 2 | |
14 apr. | 12:00 | Warnsveldse Boys VR1 | SHE VR1 | veld 1 | |
14 apr. | 14:00 | Warnsveldse Boys 1 | VDZ 1 | veld 2 | |
19 apr. | 19:30 | Warnsveldse Boys 45+1 | SV Schalkhaar 45+1 | veld 1 A | |
19 apr. | 20:00 | Warnsveldse Boys 35+1 | FC Zutphen 35+2 | hoofdveld B | |
19 apr. | 20:30 | Warnsveldse Boys 45+1 | Witkampers 45+1 | veld 1 B | |
19 apr. | 20:30 | Warnsveldse Boys VR30+1 | FC Zutphen VR30+1 | veld 1 A | |
19 apr. | 21:00 | Warnsveldse Boys 35+1 | FC Zutphen 35+3 | hoofdveld A | |
19 apr. | 21:30 | Warnsveldse Boys VR30+1 | SP Eefde VR30+1 | veld 1 B | |
20 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO14-1JM | ST Terborg/Silvolde JO14-3 | veld 2 | |
20 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO12-1 | FC Zutphen JO12-3 | ||
20 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO8-1 | SJO AZSV - AD '69 JO8-2JM | veld 3a A1 | |
20 apr. | 10:30 | Warnsveldse Boys JO9-1JM | Eerbeekse Boys JO9-3 | veld 3a A1 | |
20 apr. | 11:00 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | Sc Westervoort JO17-1 | veld 2 | |
20 apr. | 11:00 | Warnsveldse Boys JO13-2JM | Voorst JO13-1 | veld 1 | |
20 apr. | 11:30 | Warnsveldse Boys JO10-1 | AZC JO10-2 | veld 3a A1 | |
20 apr. | 12:30 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | FC Zutphen JO17-4 | veld 1 | |
20 apr. | 12:45 | Warnsveldse Boys JO19-2 | AGOVV JO19-2 | veld 2 | |
20 apr. | 14:15 | Warnsveldse Boys 3 | Gorssel 3 | veld 1 | |
21 apr. | 10:00 | Warnsveldse Boys 4 | Anadolu '90 2 | veld 2 | |
21 apr. | 11:30 | Warnsveldse Boys 2 | DVC'26 3 zon | veld 1 | |
22 apr. | 19:00 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | Spcl. Brummen JO15-1 | veld 2 |
Datum | Tijd | Wedstrijd | Scheidsrechter | Veld | |
---|---|---|---|---|---|
28 mrt. | 20:15 | VIOD O23-1 | Warnsveldse Boys 1 | R.J.B.M. (Reinier) Wissing | veld 1 |
30 mrt. | 08:30 | Colmschate '33 JO10-2 | Warnsveldse Boys JO10-1 | veld 3 A1 | |
30 mrt. | 13:30 | Gorssel 3 | Warnsveldse Boys 3 | 1-veld 1 | |
30 mrt. | 14:00 | Haarle JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | M. (Martin) Bruggeman | veld 1 - Rechts |
1 apr. | 12:00 | Vorden 3 | Warnsveldse Boys 4 | veld 3 - Kunstgras | |
5 apr. | 19:30 | Witkampers 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | veld 1 A | |
5 apr. | 19:30 | FC Zutphen 35+3 | Warnsveldse Boys 35+1 | veld 2 B | |
5 apr. | 20:00 | SP Eefde VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | veld 1 A | |
5 apr. | 20:30 | Be Quick Z. 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 | veld 2 A | |
5 apr. | 21:00 | SP Lochem 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | veld 1 A | |
5 apr. | 21:00 | Witkampers VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | veld 1 B | |
6 apr. | 08:45 | Markelo JO10-2 | Warnsveldse Boys JO10-2JM | Pup A1 | |
6 apr. | 09:00 | Oeken JO12-1 | Warnsveldse Boys JO12-2JM | ||
6 apr. | 09:40 | Lochem SP JO11-2JM | Warnsveldse Boys JO11-1JM | veld 1 B | |
6 apr. | 10:30 | VVG '25 JO13-1 | Warnsveldse Boys JO13-1JM | veld 1 | |
6 apr. | 12:15 | ESC JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | veld 3 | |
6 apr. | 13:00 | ABS JO15-3 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | T. (Thom) Treurniet | veld 3 |
6 apr. | 14:00 | ST: Terborg/Silvolde JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | 1-veld 1 | |
6 apr. | 15:00 | Eerbeekse Boys 5 | Warnsveldse Boys 2 | veld 1-Eerb. boys | |
7 apr. | 10:30 | Sc. Overwetering 3 | Warnsveldse Boys 3 | veld 3 | |
7 apr. | 12:00 | Activia VR1 | Warnsveldse Boys VR1 | veld 1 | |
7 apr. | 14:00 | sv Orderbos 1 | Warnsveldse Boys 1 | J.W. (Jan) Reijnen | veld 1-Orderbos - Bovenveld |
10 apr. | 14:30 | Gorssel JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | 2-veld 2 | |
13 apr. | 08:30 | v.v. Dieren JO10-2 | Warnsveldse Boys JO10-1 | veld 6-Dieren B1 | |
13 apr. | 08:30 | Spcl. Brummen JO12-1JM | Warnsveldse Boys JO12-1 | ||
13 apr. | 08:30 | Grol JO8-3 | Warnsveldse Boys JO8-1 | veld 2 A1 - Wilgenpark | |
13 apr. | 10:00 | Voorst JO13-2JM | Warnsveldse Boys JO13-2JM | veld 1 | |
13 apr. | 10:00 | HMC '17 JO14-1JM | Warnsveldse Boys JO14-1JM | veld 2 | |
13 apr. | 10:30 | Pax JO11-2 | Warnsveldse Boys JO11-2 | veld 1 B | |
13 apr. | 10:30 | SP Eefde JO9-1 | Warnsveldse Boys JO9-1JM | veld 3 A1 | |
13 apr. | 12:00 | ABS JO17-3 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | veld 2 | |
13 apr. | 12:30 | FC RDC JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-2 | veld 3 | |
13 apr. | 12:45 | Voorwaarts T JO15-2JM | Warnsveldse Boys JO15-1JM | veld 3 | |
13 apr. | 15:00 | Eerbeekse Boys 7 | Warnsveldse Boys 3 | veld 3-Eerb. Boys | |
13 apr. | 15:00 | DCS JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | veld 3-DCS | |
14 apr. | 10:00 | SP Lochem 4 | Warnsveldse Boys 4 | veld 4 | |
14 apr. | 10:30 | Concordia-W 2 | Warnsveldse Boys 2 | ||
17 apr. | 19:30 | Diepenveen JO19-2 | Warnsveldse Boys JO19-2 | M. (Martin) Eijkelenkamp | veld 2 |
19 apr. | 19:30 | Pax 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 | hoofdveld B | |
19 apr. | 20:00 | SP Lochem 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | veld 1 B | |
19 apr. | 20:00 | Witkampers VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | veld 1 A | |
19 apr. | 20:30 | Be Quick Z. 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 | hoofdveld A | |
19 apr. | 21:00 | SP Lochem VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | veld 1 B | |
19 apr. | 21:30 | Harfsen 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | veld 1 B | |
20 apr. | 08:30 | v.v. Dieren JO12-2JM | Warnsveldse Boys JO12-2JM | ||
20 apr. | 08:30 | FC Zutphen JO11-4JM | Warnsveldse Boys JO11-2 | veld 5 A | |
20 apr. | 09:30 | Gorssel JO10-2 | Warnsveldse Boys JO10-2JM | 3-veld 3 A1 | |
20 apr. | 09:30 | Voorst JO11-2 | Warnsveldse Boys JO11-1JM | veld 1 B | |
20 apr. | 10:30 | Oeken JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | veld 2 | |
20 apr. | 10:30 | SV Schalkhaar JO15-5 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | veld 3 | |
20 apr. | 10:30 | ST: Gendringen/SVGG JO13-1 | Warnsveldse Boys JO13-1JM | S.F.R.A. (Sven) Martens | veld 1-G |
20 apr. | 12:30 | FC Zutphen JO17-2 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | veld 5 | |
20 apr. | 14:30 | Koninklijke UD JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | veld 3 | |
20 apr. | 16:00 | DZC '68 10 | Warnsveldse Boys 2 | veld 4 | |
21 apr. | 11:30 | Pax VR1 | Warnsveldse Boys VR1 | veld 1 | |
21 apr. | 11:30 | Voorst 2 | Warnsveldse Boys 3 | veld 1 | |
21 apr. | 14:00 | Beekbergen 1 | Warnsveldse Boys 1 | veld 1 |
Datum | Tijd | Wedstrijd | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
27 mrt. | 18:30 | FC Zutphen JO12-4 | Warnsveldse Boys JO12-2JM | 5 - 5 |
26 mrt. | 19:30 | Grol JO17-2 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | |
26 mrt. | 19:00 | Epse JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | 0 - 3 |
24 mrt. | 14:00 | Warnsveldse Boys 1 | Witkampers 1 | 1 - 0 |
24 mrt. | 12:00 | Angerlo Vooruit 4 | Warnsveldse Boys 4 | 1 - 4 |
24 mrt. | 10:00 | Warnsveldse Boys 3 | De Hoven 3 | 10 - 2 |
24 mrt. | 10:00 | Varsseveld 2 | Warnsveldse Boys 2 | 6 - 2 |
23 mrt. | 15:00 | Diepenveen JO17-2 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | |
23 mrt. | 15:00 | Heeten JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | 3 - 1 |
23 mrt. | 13:15 | Warnsveldse Boys 2 | VIOD 2 (zat) | 0 - 2 |
23 mrt. | 12:55 | DVV JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | 3 - 3 |
23 mrt. | 12:30 | FC Zutphen 5 | Warnsveldse Boys 3 | 4 - 0 |
23 mrt. | 12:00 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Gorssel JO15-1 | 3 - 1 |
23 mrt. | 10:30 | Warnsveldse Boys JO11-1JM | Ruurlo JO11-1 | 4 - 3 |
23 mrt. | 10:10 | AZC JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | 0 - 0 |
23 mrt. | 10:00 | Warnsveldse Boys JO13-1JM | DCS JO13-1 | 2 - 0 |
23 mrt. | 09:00 | Oeken JO14-2 | Warnsveldse Boys JO14-1JM | 2 - 1 |
23 mrt. | 09:00 | Eefde SP JO13-1JM | Warnsveldse Boys JO13-2JM | 0 - 4 |
Datum | Tijd | Wedstrijd | Scheidsrechter | Veld | |
---|---|---|---|---|---|
28 mrt. | 20:15 | VIOD O23-1 | Warnsveldse Boys 1 | R.J.B.M. (Reinier) Wissing | veld 1 |