Voetballen doe je bij Warnsveldse Boys!

Ter vervanging van het bekende Kei-toernooi in de Kei in Warnsveld wordt op zaterdag 5 januari a.s. een stampottoernooi georganiseerd voor senioren (zaterdag- en zondagteams). De belangstelling vanuit de jeugd werd minder de voorgaande jaren, reden voor de activiteitencommissie om het deze keer op een andere manier in te vullen. Het toernooi begint om 12.00 uur en eindigt rond 15.30 uur waarna de teams gaan eten.

De nieuwjaarsreceptie vindt aansluitend plaats van 16.00 uur tot 20.00 uur. Wij zouden het supermooi vinden als wij ook meer ouders/verzorgers van onze jeugdleden mogen verwelkomen om daarmee de binding met onze vereniging te vergroten!!

We hopen op een gezellige middag en avond met elkaar; een letterlijke en figuurlijke ‘aftrap’ voor 2019.