Voetballen doe je bij Warnsveldse Boys!

Ben jij 12 jaar of ouder en bankier je bij de Rabobank?

Word dan gratis lid van Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek en stem op onze club!

Via Hart voor de Achterhoek steunt Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek het lokale verenigingsleven en wij doen mee! Leden van de bank kunnen van 5 t/m 19 september stemmen op de vereniging(en) die zij een warm hart toedragen. Hoe meer stemmen een vereniging krijgt, des te meer geld zij ontvangen! Trommel dus al je familie, vrienden en klasgenoten op om op de Warnsveldse Boys te stemmen!

Ben je al lid van Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek? Dan ontvang je een persoonlijke uitnodiging waarmee je jouw stem uit kan brengen. Ben je nog geen lid? Word dan vóór 1 augustus lid om te mogen stemmen. Dat is eenvoudig en helemaal gratis te regelen via https://www.rabobank.nl/lokale-bank/noord-en-oost-achterhoek/lidmaatschap

Jij steunt onze club toch ook!?