Voetballen doe je bij Warnsveldse Boys!

Allereerst willen wij iedereen bedanken voor jullie inzet aan het  succes van de Grote Clubactie 2022!! Dankzij jullie is de opbrengst weer geweldig geworden!

Van september tot en met november ging de jeugd weer langs de (digitale) deuren. Of er nu werd aangebeld in clubtenue bij de buren of familie aan de andere kant van het land een appje ontving met de verkooplink, er werd weer met enthousiasme gestart.  Dit jaar bleek dat er weer veel mensen bereid waren om de Warnsveldse Boys te steunen.

Het is nog steeds prachtig dat door jong en oud, de Warnsveldse Boys worden gesteund. Dit is een geweldig gebaar naar de club!

Het is een vrijwilligersgebeuren met een sterk sociaal karakter. Door de opbrengst krijgt onze club een extra steuntje in de rug in deze dure tijden, om zo weer wat extra’s te kunnen doen voor de jeugd en onze vereniging. Geweldig dat er zoveel enthousiastelingen zich steeds weer inzetten om de actie tot een succes te maken”.

De afgelopen jaren hebben we maar liefst meer dan €8.300,00 opgehaald.
Waarbij wij dit jaar de waarde cheque van 2.202,60 er aan kunnen toevoegen. 
Zoals beloofd gaat de opbrengst naar nieuwe doelen waar wij jullie over gaan informeren.