Voetballen doe je bij Warnsveldse Boys!

# Team GW W G V DV DT S P
Datum Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
17 apr. 19:30 Diepenveen JO19-2 - Warnsveldse Boys JO19-2 M. (Martin) Eijkelenkamp
19 apr. 19:30 Warnsveldse Boys 45+1 - SV Schalkhaar 45+1
19 apr. 19:30 Pax 35+1 - Warnsveldse Boys 35+1
19 apr. 20:00 Warnsveldse Boys 35+1 - FC Zutphen 35+2
19 apr. 20:00 SP Lochem 45+1 - Warnsveldse Boys 45+1
19 apr. 20:00 Witkampers VR30+1 - Warnsveldse Boys VR30+1
19 apr. 20:30 Warnsveldse Boys 45+1 - Witkampers 45+1
19 apr. 20:30 Warnsveldse Boys VR30+1 - FC Zutphen VR30+1
19 apr. 20:30 Be Quick Z. 35+1 - Warnsveldse Boys 35+1
19 apr. 21:00 Warnsveldse Boys 35+1 - FC Zutphen 35+3
19 apr. 21:00 SP Lochem VR30+1 - Warnsveldse Boys VR30+1
19 apr. 21:30 Warnsveldse Boys VR30+1 - SP Eefde VR30+1
19 apr. 21:30 Harfsen 45+1 - Warnsveldse Boys 45+1
20 apr. 08:30 FC Zutphen JO11-4JM - Warnsveldse Boys JO11-2
20 apr. 08:45 Voorst JO11-2 - Warnsveldse Boys JO11-1JM
20 apr. 09:30 Warnsveldse Boys JO14-1JM - ST Terborg/Silvolde JO14-3
20 apr. 09:30 Warnsveldse Boys JO12-1 - FC Zutphen JO12-3
20 apr. 09:30 Warnsveldse Boys JO8-1 - SJO AZSV - AD '69 JO8-2JM
20 apr. 09:30 Gorssel JO10-2 - Warnsveldse Boys JO10-2JM
20 apr. 10:00 v.v. Dieren JO12-2JM - Warnsveldse Boys JO12-2JM
20 apr. 10:30 Warnsveldse Boys JO9-1JM - Eerbeekse Boys JO9-3
20 apr. 10:30 Oeken JO15-1 - Warnsveldse Boys JO15-1JM
20 apr. 10:30 SV Schalkhaar JO15-5 - Warnsveldse Boys JO15-2JM
20 apr. 11:00 Warnsveldse Boys JO13-2JM - Voorst JO13-1
20 apr. 11:05 Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) - FC Zutphen JO17-4
20 apr. 11:30 Warnsveldse Boys JO10-1 - AZC JO10-2
20 apr. 12:00 ST: Gendringen/SVGG JO13-1 - Warnsveldse Boys JO13-1JM S.F.R.A. (Sven) Martens
20 apr. 12:30 Warnsveldse Boys JO19-2 - AGOVV JO19-2
20 apr. 12:30 FC Zutphen JO17-2 - Warnsveldse Boys JO17-2JM
20 apr. 12:45 Warnsveldse Boys JO17-1JM - Sc Westervoort JO17-1
20 apr. 14:30 Warnsveldse Boys 3 - Gorssel 3
20 apr. 14:30 Koninklijke UD JO19-1 - Warnsveldse Boys JO19-1
20 apr. 16:00 DZC '68 10 - Warnsveldse Boys 2
21 apr. 09:30 Warnsveldse Boys 4 - Anadolu '90 2
21 apr. 11:30 Warnsveldse Boys 2 - DVC'26 3 zon Mevr. C.S. (Cindy) Scholthof
21 apr. 11:30 Pax VR1 - Warnsveldse Boys VR1
21 apr. 11:30 Voorst 2 - Warnsveldse Boys 3
21 apr. 14:00 Beekbergen 1 - Warnsveldse Boys 1 A. (Alfons) Kamphuis
22 apr. 19:00 Warnsveldse Boys JO15-1JM - Spcl. Brummen JO15-1
25 apr. 20:15 Warnsveldse Boys 1 - SP Lochem 1 T. (Thijs) Eijkelkamp
30 apr. 20:15 Warnsveldse Boys VR1 - SHE VR1
4 mei 10:30 Be Quick Z. JO15-1 - Warnsveldse Boys JO15-1JM P. (Pim) Bloemenkamp
4 mei 11:00 Warnsveldse Boys JO15-2JM - FC Zutphen JO15-6
4 mei 11:00 Warnsveldse Boys JO17-2JM - Ruurlo JO17-2
4 mei 12:30 Warnsveldse Boys JO19-2 - Helios JO19-2
4 mei 13:00 Raalte JO17-1 - Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging)
5 mei 10:00 Warnsveldse Boys 4 - Pax 6
5 mei 14:00 GSV '38 1 - Warnsveldse Boys 1
10 mei 19:30 Warnsveldse Boys 45+1 - SP Lochem 45+1
10 mei 19:30 FC Zutphen 35+2 - Warnsveldse Boys 35+1
10 mei 20:00 Warnsveldse Boys 35+1 - Be Quick Z. 35+1
10 mei 20:00 FC Zutphen VR30+1 - Warnsveldse Boys VR30+1
10 mei 20:00 Witkampers 45+1 - Warnsveldse Boys 45+1
10 mei 20:30 Warnsveldse Boys VR30+1 - SP Lochem VR30+1
10 mei 20:30 Warnsveldse Boys 45+1 - SV Schalkhaar 45+1
10 mei 21:00 Pax 35+1 - Warnsveldse Boys 35+1
10 mei 21:00 Witkampers VR30+1 - Warnsveldse Boys VR30+1
10 mei 21:30 Warnsveldse Boys 35+1 - FC Zutphen 35+3
10 mei 21:30 Warnsveldse Boys VR30+1 - SP Eefde VR30+1
10 mei 21:30 Harfsen 45+1 - Warnsveldse Boys 45+1
11 mei 08:30 FC Zutphen JO15-6 - Warnsveldse Boys JO15-2JM
11 mei 08:30 Pax JO10-1 - Warnsveldse Boys JO10-1
11 mei 08:45 AZC JO12-2 - Warnsveldse Boys JO12-2JM
11 mei 09:00 HC '03 JO9-1JM - Warnsveldse Boys JO9-1JM
11 mei 09:30 Warnsveldse Boys JO8-1 - Vorden JO8-1
11 mei 09:30 Warnsveldse Boys JO11-1JM - FC Zutphen JO11-2
11 mei 09:30 Warnsveldse Boys JO12-1 - Dierense Boys JO12-1JM
11 mei 10:00 Warnsveldse Boys JO13-1JM - Longa '30 JO13-1JM
11 mei 10:15 AZC JO11-3 - Warnsveldse Boys JO11-2
11 mei 10:30 Warnsveldse Boys JO10-2JM - Holten JO10-3JM
11 mei 11:00 Warnsveldse Boys JO13-2JM - De Hoven JO13-1
11 mei 11:30 Warnsveldse Boys JO19-2 - ABS JO19-2
11 mei 11:30 Longa '30 JO14-3JM - Warnsveldse Boys JO14-1JM
11 mei 12:00 SJO UNO'21 JO17-1 - Warnsveldse Boys JO17-2JM R. (Remco) van den Berg
11 mei 12:30 Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) - Markelo JO17-2
11 mei 12:30 Colmschate '33 4 - Warnsveldse Boys 3
11 mei 13:30 Warnsveldse Boys 2 - v.v. Dieren 5
11 mei 13:45 Sportclub Deventer JO15-1 - Warnsveldse Boys JO15-1JM
12 mei 09:30 Warnsveldse Boys 4 - Loenermark 4
12 mei 10:30 V en L VR1 - Warnsveldse Boys VR1 H. (Harry) van der Haar
12 mei 11:30 Warnsveldse Boys 2 - FC Dinxperlo 2
12 mei 11:45 Diepenveen 3 - Warnsveldse Boys 3
12 mei 14:00 Warnsveldse Boys 1 - KCVO 1
Datum Tijd Wedstrijd Uitslag

Sociale media