Jouw stem is geld waard!
Webmaster

Jouw stem is geld waard!

Ben jij 12 jaar of ouder en bankier je bij de Rabobank?

Word dan gratis lid van Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek en stem op onze club!

Via Hart voor de Achterhoek steunt Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek het lokale verenigingsleven en wij doen mee! Leden van de bank kunnen van 5 t/m 19 september stemmen op de vereniging(en) die zij een warm hart toedragen. Hoe meer stemmen een vereniging krijgt, des te meer geld zij ontvangen! Trommel dus al je familie, vrienden en klasgenoten op om op de Warnsveldse Boys te stemmen!

Ben je al lid van Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek? Dan ontvang je een persoonlijke uitnodiging waarmee je jouw stem uit kan brengen. Ben je nog geen lid? Word dan vóór 1 augustus lid om te mogen stemmen. Dat is eenvoudig en helemaal gratis te regelen via https://www.rabobank.nl/lokale-bank/noord-en-oost-achterhoek/lidmaatschap

Jij steunt onze club toch ook!?

 


Gerelateerde berichten

Webmaster

Wisselachtige competitie start jo13-1

Na de 3 bekerwestrijden eenvoudig te hebben gewonnen begint op 21 september de competitie thuis tegen FC RDC. Twee keer komen de boys terug van een achterstand maar helaas wint RDC met 2-7 een geflatteerde uitslag, maar de boys weten wat hun te doen staat.

Webmaster

Geef je snel op voor het Sint feest!

Geef je snel op voor het Sinterklaas feest bij de warnsveldseboys. Download het formulier, vul het in en lever het in bij de bar, aan je leider of mail het naar activiteiten@warnsveldseboys.nl Hoeveel aanmeldingen er komen maakt niet uit, het gaat door!!!! Om het formu...