Hoofdsponsor

Glans Schoonmaakbedrijf Asbestsanering
Warnsveldsche Boys in een nieuw jasje
Webmaster

"Warnsveldsche Boys" in een nieuw jasje.

Niet iedereen ziet het altijd, maar het klusteam van onze club, maken, vernieuwen en onderhouden heel veel zaken op ons park! Iedere week staan ze er weer. De laatste klus is zichtbaar voor iedereen. Het bord bij de ingang is geheel in een nieuw jasje gestoken en kan er weer een aantal jaren tegen aan! Daarnaast zijn er tussen veld 2 en 3 een aantal bankjes geplaatst zodat er meer ruimte is om te kunnen zitten.

Top werk mensen, bedankt!


Gerelateerde berichten

Webmaster

Vrijwilligersavond 14 juni 2019

Dag allemaal, Een club kan niet zonder vrijwilligers!! Op een aantal plekken is zeker ook nog wel hulp nodig! Maar laten we vooral al die vrijwilligers niet vergeten die allemaal op eigen manier al een structurele bijdrage leveren aan onze club!!!