Laatste nieuws
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie |
---|---|---|---|---|
1 apr. | 12:00 | Warnsveldse Boys VR1 | Pax VR1 | Sportpark 't Braamveld |
2 apr. | 19:00 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Longa '30 JO17-2 | Sportpark 't Braamveld |
5 apr. | 20:00 | Warnsveldse Boys 45+1 | Harfsen 45+1 | Sportpark 't Braamveld |
5 apr. | 20:00 | Warnsveldse Boys 35+1 | Pax 35+1 | Sportcomplex 't Meijerink |
5 apr. | 21:00 | Warnsveldse Boys 35+1 | FC Zutphen 35+2 | Sportcomplex 't Meijerink |
5 apr. | 21:30 | Warnsveldse Boys 45+1 | SV Schalkhaar 45+1 | Sportpark 't Braamveld |
5 apr. | 21:30 | Warnsveldse Boys VR30+1 | SP Lochem VR30+1 | Sportpark Wunderinkpark |
6 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO14-1JM | SP Lochem JO14-3 | Sportpark 't Braamveld |
6 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO11-2 | SP Eefde JO11-1 | Sportpark 't Braamveld |
6 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO8-1 | DZC '68 JO8-1 | Sportpark 't Braamveld |
6 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO12-1 | Eerbeekse Boys JO12-1 | Sportpark 't Braamveld |
6 apr. | 10:30 | Warnsveldse Boys JO9-1JM | FC Zutphen JO9-4JM | Sportpark 't Braamveld |
6 apr. | 11:00 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | SV CCW '16 JO15-1 | Sportpark 't Braamveld |
6 apr. | 11:00 | Warnsveldse Boys JO13-2JM | SV Basteom JO13-1JM | Sportpark 't Braamveld |
6 apr. | 11:30 | Warnsveldse Boys JO10-1 | VIOD JO10-2 | Sportpark 't Braamveld |
6 apr. | 12:30 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | v.v. Dieren JO17-1 | Sportpark 't Braamveld |
6 apr. | 12:30 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | AZC JO17-2JM | Sportpark 't Braamveld |
6 apr. | 14:15 | Warnsveldse Boys 3 | Groen Wit '62 5 | Sportpark 't Braamveld |
6 apr. | 14:15 | Warnsveldse Boys JO19-2 | Columbia JO19-2 | Sportpark 't Braamveld |
7 apr. | 10:00 | Warnsveldse Boys 4 | SC Klarenbeek 3 | Sportpark 't Braamveld |
7 apr. | 11:30 | Warnsveldse Boys 2 | RKHVV 3 | Sportpark 't Braamveld |
13 apr. | 09:00 | Warnsveldse Boys | Warnsveldse Boys | Sportpark 't Braamveld |
13 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO10-2JM | Hector MO10-1 | Sportpark 't Braamveld |
13 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO11-1JM | Klarenbeek SC JO11-1JM | Sportpark 't Braamveld |
13 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO12-2JM | Spcl. Brummen JO12-2JM | Sportpark 't Braamveld |
13 apr. | 10:15 | Warnsveldse Boys JO13-1JM | Angerlo Vooruit JO13-1JM | Sportpark 't Braamveld |
13 apr. | 11:00 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Epse JO15-1 | Sportpark 't Braamveld |
13 apr. | 11:35 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Voorwaarts T JO19-2 | Sportpark 't Braamveld |
13 apr. | 12:30 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Angerlo Vooruit JO17-1 | Sportpark 't Braamveld |
13 apr. | 13:30 | Warnsveldse Boys 2 | FC Zutphen 6 | Sportpark 't Braamveld |
14 apr. | 12:00 | Warnsveldse Boys VR1 | SHE VR1 | Sportpark 't Braamveld |
14 apr. | 14:00 | Warnsveldse Boys 1 | VDZ 1 | Sportpark 't Braamveld |
19 apr. | 19:30 | Warnsveldse Boys 45+1 | SV Schalkhaar 45+1 | Sportpark De Horsterhoek |
19 apr. | 20:00 | Warnsveldse Boys 35+1 | FC Zutphen 35+2 | Sportcomplex 't Meijerink |
19 apr. | 20:30 | Warnsveldse Boys 45+1 | Witkampers 45+1 | Sportpark De Horsterhoek |
19 apr. | 20:30 | Warnsveldse Boys VR30+1 | FC Zutphen VR30+1 | Sportpark Leussinkpark |
19 apr. | 21:00 | Warnsveldse Boys 35+1 | FC Zutphen 35+3 | Sportcomplex 't Meijerink |
19 apr. | 21:30 | Warnsveldse Boys VR30+1 | SP Eefde VR30+1 | Sportpark Leussinkpark |
20 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO14-1JM | ST Terborg/Silvolde JO14-3 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO12-1 | FC Zutphen JO12-3 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO8-1 | SJO AZSV - AD '69 JO8-2JM | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 10:30 | Warnsveldse Boys JO9-1JM | Eerbeekse Boys JO9-3 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 11:00 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | Sc Westervoort JO17-1 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 11:00 | Warnsveldse Boys JO13-2JM | Voorst JO13-1 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 11:30 | Warnsveldse Boys JO10-1 | AZC JO10-2 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 12:30 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | FC Zutphen JO17-4 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 12:45 | Warnsveldse Boys JO19-2 | AGOVV JO19-2 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 14:15 | Warnsveldse Boys 3 | Gorssel 3 | Sportpark 't Braamveld |
21 apr. | 10:00 | Warnsveldse Boys 4 | Anadolu '90 2 | Sportpark 't Braamveld |
21 apr. | 11:30 | Warnsveldse Boys 2 | DVC'26 3 zon | Sportpark 't Braamveld |
22 apr. | 19:00 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | Spcl. Brummen JO15-1 | Sportpark 't Braamveld |
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie |
---|---|---|---|---|
28 mrt. | 20:15 | VIOD O23-1 | Warnsveldse Boys 1 | Sportpark Dichteren, DOETINCHEM |
30 mrt. | 08:30 | Colmschate '33 JO10-2 | Warnsveldse Boys JO10-1 | Sportpark De Achterhoek, DEVENTER |
30 mrt. | 13:30 | Gorssel 3 | Warnsveldse Boys 3 | Sportpark Gerstlo, GORSSEL |
30 mrt. | 14:00 | Haarle JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Sportpark Pastoorsmoat, HAARLE GEM HELLENDOORN |
1 apr. | 12:00 | Vorden 3 | Warnsveldse Boys 4 | Europlanit Buiten Sportpark Vorden, VORDEN |
5 apr. | 19:30 | Witkampers 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark 't Braamveld, WARNSVELD |
5 apr. | 19:30 | FC Zutphen 35+3 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
5 apr. | 20:00 | SP Eefde VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportpark Wunderinkpark, EEFDE |
5 apr. | 20:30 | Be Quick Z. 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
5 apr. | 21:00 | SP Lochem 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark 't Braamveld, WARNSVELD |
5 apr. | 21:00 | Witkampers VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportpark Wunderinkpark, EEFDE |
6 apr. | 08:45 | Markelo JO10-2 | Warnsveldse Boys JO10-2JM | Sportpark Endemansdijk, MARKELO |
6 apr. | 09:00 | Oeken JO12-1 | Warnsveldse Boys JO12-2JM | Sportpark De Overkant, BRUMMEN |
6 apr. | 09:40 | Lochem SP JO11-2JM | Warnsveldse Boys JO11-1JM | Sportpark De Elze, LOCHEM |
6 apr. | 10:30 | VVG '25 JO13-1 | Warnsveldse Boys JO13-1JM | Sportpark De Pol (Gaanderen), GAANDEREN |
6 apr. | 12:15 | ESC JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Sportpark Burg. Bode, ELBURG |
6 apr. | 13:00 | ABS JO15-3 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Sportpark De Looënk, BATHMEN |
6 apr. | 14:00 | ST: Terborg/Silvolde JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Sportpark De Munsterman, SILVOLDE |
6 apr. | 15:00 | Eerbeekse Boys 5 | Warnsveldse Boys 2 | Sportpark De Veldkant, EERBEEK |
7 apr. | 10:30 | Sc. Overwetering 3 | Warnsveldse Boys 3 | Sportpark Overwetering, OLST |
7 apr. | 12:00 | Activia VR1 | Warnsveldse Boys VR1 | Sportpark De Schoapenweide, TWELLO |
7 apr. | 14:00 | sv Orderbos 1 | Warnsveldse Boys 1 | Sportpark Orderbos, APELDOORN |
10 apr. | 14:30 | Gorssel JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Sportpark Gerstlo, GORSSEL |
13 apr. | 08:30 | v.v. Dieren JO10-2 | Warnsveldse Boys JO10-1 | Sportpark Het Nieuwland, DIEREN |
13 apr. | 08:30 | Spcl. Brummen JO12-1JM | Warnsveldse Boys JO12-1 | Sportpark De Hazenberg, BRUMMEN |
13 apr. | 08:30 | Grol JO8-3 | Warnsveldse Boys JO8-1 | Sportpark Den Elshof, GROENLO |
13 apr. | 10:00 | Voorst JO13-2JM | Warnsveldse Boys JO13-2JM | Sportpark De Forst (Voorst), VOORST GEM VOORST |
13 apr. | 10:00 | HMC '17 JO14-1JM | Warnsveldse Boys JO14-1JM | Sportpark 't Hach, HARREVELD |
13 apr. | 10:30 | Pax JO11-2 | Warnsveldse Boys JO11-2 | Sportpark 't Elderink, HENGELO GLD |
13 apr. | 10:30 | SP Eefde JO9-1 | Warnsveldse Boys JO9-1JM | Sportpark Wunderinkpark, EEFDE |
13 apr. | 12:00 | ABS JO17-3 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | Sportpark De Looënk, BATHMEN |
13 apr. | 12:30 | FC RDC JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-2 | Sportcomplex Borgele, DEVENTER |
13 apr. | 12:45 | Voorwaarts T JO15-2JM | Warnsveldse Boys JO15-1JM | Sportpark De Laene, TWELLO |
13 apr. | 15:00 | Eerbeekse Boys 7 | Warnsveldse Boys 3 | Sportpark De Veldkant, EERBEEK |
13 apr. | 15:00 | DCS JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | Sportpark Hengelder, ZEVENAAR |
14 apr. | 10:00 | SP Lochem 4 | Warnsveldse Boys 4 | Sportpark De Elze, LOCHEM |
14 apr. | 10:30 | Concordia-W 2 | Warnsveldse Boys 2 | Sportpark De Grindslag, WEHL |
17 apr. | 19:30 | Diepenveen JO19-2 | Warnsveldse Boys JO19-2 | Sportpark De Zunnebargh, DIEPENVEEN |
19 apr. | 19:30 | Pax 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
19 apr. | 20:00 | SP Lochem 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark De Horsterhoek, SCHALKHAAR |
19 apr. | 20:00 | Witkampers VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportpark Leussinkpark, LAREN (GLD) |
19 apr. | 20:30 | Be Quick Z. 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
19 apr. | 21:00 | SP Lochem VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportpark Leussinkpark, LAREN (GLD) |
19 apr. | 21:30 | Harfsen 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark De Horsterhoek, SCHALKHAAR |
20 apr. | 08:30 | v.v. Dieren JO12-2JM | Warnsveldse Boys JO12-2JM | Sportpark Het Nieuwland, DIEREN |
20 apr. | 08:30 | FC Zutphen JO11-4JM | Warnsveldse Boys JO11-2 | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
20 apr. | 09:30 | Gorssel JO10-2 | Warnsveldse Boys JO10-2JM | Sportpark Gerstlo, GORSSEL |
20 apr. | 09:30 | Voorst JO11-2 | Warnsveldse Boys JO11-1JM | Sportpark De Forst (Voorst), VOORST GEM VOORST |
20 apr. | 10:30 | Oeken JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | Sportpark De Overkant, BRUMMEN |
20 apr. | 10:30 | SV Schalkhaar JO15-5 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Sportpark De Horsterhoek, SCHALKHAAR |
20 apr. | 10:30 | ST: Gendringen/SVGG JO13-1 | Warnsveldse Boys JO13-1JM | Sportpark De IJsselweide, ULFT |
20 apr. | 12:30 | FC Zutphen JO17-2 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
20 apr. | 14:30 | Koninklijke UD JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Sportpark Het Schootsveld, DEVENTER |
20 apr. | 16:00 | DZC '68 10 | Warnsveldse Boys 2 | Sportpark Zuid (ingang 2), DOETINCHEM |
21 apr. | 11:30 | Pax VR1 | Warnsveldse Boys VR1 | Sportpark 't Elderink, HENGELO GLD |
21 apr. | 11:30 | Voorst 2 | Warnsveldse Boys 3 | Sportpark De Forst (Voorst), VOORST GEM VOORST |
21 apr. | 14:00 | Beekbergen 1 | Warnsveldse Boys 1 | Sportpark Veldhof, BEEKBERGEN |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|---|
27 mrt. | FC Zutphen JO12-4 | Warnsveldse Boys JO12-2JM | 5 - 5 |
26 mrt. | Grol JO17-2 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | |
26 mrt. | Epse JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | 0 - 3 |
24 mrt. | Warnsveldse Boys 1 | Witkampers 1 | 1 - 0 |
24 mrt. | Angerlo Vooruit 4 | Warnsveldse Boys 4 | 1 - 4 |
24 mrt. | Warnsveldse Boys 3 | De Hoven 3 | 10 - 2 |
24 mrt. | Varsseveld 2 | Warnsveldse Boys 2 | 6 - 2 |
23 mrt. | Diepenveen JO17-2 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | |
23 mrt. | Heeten JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | 3 - 1 |
23 mrt. | Warnsveldse Boys 2 | VIOD 2 (zat) | 0 - 2 |
23 mrt. | DVV JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | 3 - 3 |
23 mrt. | FC Zutphen 5 | Warnsveldse Boys 3 | 4 - 0 |
23 mrt. | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Gorssel JO15-1 | 3 - 1 |
23 mrt. | Warnsveldse Boys JO11-1JM | Ruurlo JO11-1 | 4 - 3 |
23 mrt. | AZC JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | 0 - 0 |
23 mrt. | Warnsveldse Boys JO13-1JM | DCS JO13-1 | 2 - 0 |
23 mrt. | Oeken JO14-2 | Warnsveldse Boys JO14-1JM | 2 - 1 |
23 mrt. | Eefde SP JO13-1JM | Warnsveldse Boys JO13-2JM | 0 - 4 |
-
24 maart 2024
Trainer gezocht voor 2e elftal Warnsveldse Boys
-
6 maart 2024
Sensationele overwinning Warnsveldse Boys in de Achterhoekcup
-
6 maart 2024
Warnsveldse Boys darttoernooi
-
21 februari 2024
Scoor een bordsponsor!
-
5 februari 2024
Techniektraining HWS Voetbalschool
-
29 januari 2024
Let's play dartsssss! Vrijdagavond 23 februari
Over Warnsveldse Boys
Voetbalvereniging Warnsveldse Boys is opgericht op 17 juli 1929. Het 1e elftal speelt in de derde klasse zondag. De club is gehuisvest op Sportpark ’t Braamveld in Warnsveld. Sportpark ’t Braamveld bestaat uit twee kunstgrasvelden en één niet volledig kunstgrasveld. Daarnaast hebben we de beschikking over een prachtige kantine, bestuurskamer, een pannakooi en een tiental kleedkamers.