Laatste nieuws
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie |
---|---|---|---|---|
19 apr. | 19:30 | Warnsveldse Boys 45+1 | SV Schalkhaar 45+1 | Sportpark De Horsterhoek |
19 apr. | 20:00 | Warnsveldse Boys 35+1 | FC Zutphen 35+2 | Sportcomplex 't Meijerink |
19 apr. | 20:30 | Warnsveldse Boys 45+1 | Witkampers 45+1 | Sportpark De Horsterhoek |
19 apr. | 20:30 | Warnsveldse Boys VR30+1 | FC Zutphen VR30+1 | Sportpark Leussinkpark |
19 apr. | 21:00 | Warnsveldse Boys 35+1 | FC Zutphen 35+3 | Sportcomplex 't Meijerink |
19 apr. | 21:30 | Warnsveldse Boys VR30+1 | SP Eefde VR30+1 | Sportpark Leussinkpark |
20 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO14-1JM | ST Terborg/Silvolde JO14-3 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO12-1 | FC Zutphen JO12-3 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys JO8-1 | SJO AZSV - AD '69 JO8-2JM | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 10:30 | Warnsveldse Boys JO9-1JM | Eerbeekse Boys JO9-3 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 11:00 | Warnsveldse Boys JO13-2JM | Voorst JO13-1 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 11:05 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | FC Zutphen JO17-4 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 11:30 | Warnsveldse Boys JO10-1 | AZC JO10-2 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 12:30 | Warnsveldse Boys JO19-2 | AGOVV JO19-2 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 12:45 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | Sc Westervoort JO17-1 | Sportpark 't Braamveld |
20 apr. | 14:30 | Warnsveldse Boys 3 | Gorssel 3 | Sportpark 't Braamveld |
21 apr. | 09:30 | Warnsveldse Boys 4 | Anadolu '90 2 | Sportpark 't Braamveld |
21 apr. | 11:30 | Warnsveldse Boys 2 | DVC'26 3 zon | Sportpark 't Braamveld |
22 apr. | 19:00 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | Spcl. Brummen JO15-1 | Sportpark 't Braamveld |
25 apr. | 20:15 | Warnsveldse Boys 1 | SP Lochem 1 | Sportpark 't Braamveld |
30 apr. | 20:15 | Warnsveldse Boys VR1 | SHE VR1 | Sportpark 't Braamveld |
4 mei | 11:00 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | FC Zutphen JO15-6 | Sportpark 't Braamveld |
4 mei | 11:00 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Ruurlo JO17-2 | Sportpark 't Braamveld |
4 mei | 12:30 | Warnsveldse Boys JO19-2 | Helios JO19-2 | Sportpark 't Braamveld |
5 mei | 10:00 | Warnsveldse Boys 4 | Pax 6 | Sportpark 't Braamveld |
10 mei | 19:30 | Warnsveldse Boys 45+1 | SP Lochem 45+1 | Sportpark De Elze |
10 mei | 20:00 | Warnsveldse Boys 35+1 | Be Quick Z. 35+1 | Sportpark 't Braamveld |
10 mei | 20:30 | Warnsveldse Boys VR30+1 | SP Lochem VR30+1 | Sportcomplex 't Meijerink |
10 mei | 20:30 | Warnsveldse Boys 45+1 | SV Schalkhaar 45+1 | Sportpark De Elze |
10 mei | 21:30 | Warnsveldse Boys 35+1 | FC Zutphen 35+3 | Sportpark 't Braamveld |
10 mei | 21:30 | Warnsveldse Boys VR30+1 | SP Eefde VR30+1 | Sportcomplex 't Meijerink |
11 mei | 09:30 | Warnsveldse Boys JO8-1 | Vorden JO8-1 | Sportpark 't Braamveld |
11 mei | 09:30 | Warnsveldse Boys JO11-1JM | FC Zutphen JO11-2 | Sportpark 't Braamveld |
11 mei | 09:30 | Warnsveldse Boys JO12-1 | Dierense Boys JO12-1JM | Sportpark 't Braamveld |
11 mei | 10:00 | Warnsveldse Boys JO13-1JM | Longa '30 JO13-1JM | Sportpark 't Braamveld |
11 mei | 10:30 | Warnsveldse Boys JO10-2JM | Holten JO10-3JM | Sportpark 't Braamveld |
11 mei | 11:00 | Warnsveldse Boys JO13-2JM | De Hoven JO13-1 | Sportpark 't Braamveld |
11 mei | 11:30 | Warnsveldse Boys JO19-2 | ABS JO19-2 | Sportpark 't Braamveld |
11 mei | 12:30 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | Markelo JO17-2 | Sportpark 't Braamveld |
11 mei | 13:30 | Warnsveldse Boys 2 | v.v. Dieren 5 | Sportpark 't Braamveld |
12 mei | 09:30 | Warnsveldse Boys 4 | Loenermark 4 | Sportpark 't Braamveld |
12 mei | 11:30 | Warnsveldse Boys 2 | FC Dinxperlo 2 | Sportpark 't Braamveld |
12 mei | 14:00 | Warnsveldse Boys 1 | KCVO 1 | Sportpark 't Braamveld |
15 mei | 19:30 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | FC Zutphen JO17-1 | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 09:30 | Warnsveldse Boys JO11-2 | Be Quick Z. JO11-1 | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 09:30 | Warnsveldse Boys JO9-1JM | AZC JO9-4 | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 09:30 | Warnsveldse Boys JO12-2JM | Ratti - Socii JO12-1JM | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 10:00 | Warnsveldse Boys JO14-1JM | SV Basteom JO14-1JM | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 10:30 | Warnsveldse Boys JO10-1 | FC Zutphen JO10-2 | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 11:00 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Concordia-W JO17-1 | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 11:30 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Holten JO19-1 | Sportpark 't Braamveld |
18 mei | 12:45 | Warnsveldse Boys 3 | Helios 6 | Sportpark 't Braamveld |
Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie |
---|---|---|---|---|
19 apr. | 19:30 | Pax 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
19 apr. | 20:00 | SP Lochem 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark De Horsterhoek, SCHALKHAAR |
19 apr. | 20:00 | Witkampers VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportpark Leussinkpark, LAREN (GLD) |
19 apr. | 20:30 | Be Quick Z. 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
19 apr. | 21:00 | SP Lochem VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportpark Leussinkpark, LAREN (GLD) |
19 apr. | 21:30 | Harfsen 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark De Horsterhoek, SCHALKHAAR |
20 apr. | 08:30 | FC Zutphen JO11-4JM | Warnsveldse Boys JO11-2 | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
20 apr. | 08:45 | Voorst JO11-2 | Warnsveldse Boys JO11-1JM | Sportpark De Forst (Voorst), VOORST GEM VOORST |
20 apr. | 09:30 | Gorssel JO10-2 | Warnsveldse Boys JO10-2JM | Sportpark Gerstlo, GORSSEL |
20 apr. | 10:00 | v.v. Dieren JO12-2JM | Warnsveldse Boys JO12-2JM | Sportpark Het Nieuwland, DIEREN |
20 apr. | 10:30 | Oeken JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | Sportpark De Overkant, BRUMMEN |
20 apr. | 10:30 | SV Schalkhaar JO15-5 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Sportpark De Horsterhoek, SCHALKHAAR |
20 apr. | 12:00 | ST: Gendringen/SVGG JO13-1 | Warnsveldse Boys JO13-1JM | Sportpark De IJsselweide, ULFT |
20 apr. | 12:30 | FC Zutphen JO17-2 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
20 apr. | 14:30 | Koninklijke UD JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-1 | Sportpark Het Schootsveld, DEVENTER |
20 apr. | 16:00 | DZC '68 10 | Warnsveldse Boys 2 | Sportpark Zuid (ingang 2), DOETINCHEM |
21 apr. | 11:30 | Pax VR1 | Warnsveldse Boys VR1 | Sportpark 't Elderink, HENGELO GLD |
21 apr. | 11:30 | Voorst 2 | Warnsveldse Boys 3 | Sportpark De Forst (Voorst), VOORST GEM VOORST |
21 apr. | 14:00 | Beekbergen 1 | Warnsveldse Boys 1 | Sportpark Veldhof, BEEKBERGEN |
4 mei | 10:30 | Be Quick Z. JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | Sportpark Zuidveen, ZUTPHEN |
4 mei | 13:00 | Raalte JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | Sportpark Raalte, RAALTE |
5 mei | 14:00 | GSV '38 1 | Warnsveldse Boys 1 | Sportpark De Does, GIESBEEK |
10 mei | 19:30 | FC Zutphen 35+2 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportpark 't Braamveld, WARNSVELD |
10 mei | 20:00 | FC Zutphen VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
10 mei | 20:00 | Witkampers 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark De Elze, LOCHEM |
10 mei | 21:00 | Pax 35+1 | Warnsveldse Boys 35+1 | Sportpark 't Braamveld, WARNSVELD |
10 mei | 21:00 | Witkampers VR30+1 | Warnsveldse Boys VR30+1 | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
10 mei | 21:30 | Harfsen 45+1 | Warnsveldse Boys 45+1 | Sportpark De Elze, LOCHEM |
11 mei | 08:30 | FC Zutphen JO15-6 | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Sportcomplex 't Meijerink, ZUTPHEN |
11 mei | 08:30 | Pax JO10-1 | Warnsveldse Boys JO10-1 | Sportpark 't Elderink, HENGELO GLD |
11 mei | 08:45 | AZC JO12-2 | Warnsveldse Boys JO12-2JM | Sportcomplex Hanzepark, ZUTPHEN |
11 mei | 09:00 | HC '03 JO9-1JM | Warnsveldse Boys JO9-1JM | Sportpark 't Doornslag, DREMPT |
11 mei | 10:15 | AZC JO11-3 | Warnsveldse Boys JO11-2 | Sportcomplex Hanzepark, ZUTPHEN |
11 mei | 11:30 | Longa '30 JO14-3JM | Warnsveldse Boys JO14-1JM | Longa'30 sportcomplex, LICHTENVOORDE |
11 mei | 12:00 | SJO UNO'21 JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Sportpark De Wildbaan, BORCULO |
11 mei | 13:15 | Colmschate '33 4 | Warnsveldse Boys 3 | Sportpark De Achterhoek, DEVENTER |
11 mei | 13:45 | Sportclub Deventer JO15-1 | Warnsveldse Boys JO15-1JM | Sportpark De Zandweerd, DEVENTER |
12 mei | 10:30 | V en L VR1 | Warnsveldse Boys VR1 | Sportpark 't Hul, TERWOLDE |
12 mei | 11:45 | Diepenveen 3 | Warnsveldse Boys 3 | Sportpark De Zunnebargh, DIEPENVEEN |
18 mei | 08:30 | v.v. Dieren JO11-1 | Warnsveldse Boys JO11-1JM | Sportpark Het Nieuwland, DIEREN |
18 mei | 08:30 | Colmschate '33 JO10-4 | Warnsveldse Boys JO10-2JM | Sportpark De Achterhoek, DEVENTER |
18 mei | 09:00 | Be Quick Z. JO12-1 | Warnsveldse Boys JO12-1 | Sportpark Zuidveen, ZUTPHEN |
18 mei | 09:45 | DZC '68 JO8-2 | Warnsveldse Boys JO8-1 | Sportpark Zuid (ingang 2), DOETINCHEM |
18 mei | 10:00 | MASV JO13-1 | Warnsveldse Boys JO13-1JM | Sportpark Malburgen-West, ARNHEM |
18 mei | 10:30 | Gorssel JO17-2 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | Sportpark Gerstlo, GORSSEL |
18 mei | 11:30 | Gorssel JO13-1 | Warnsveldse Boys JO13-2JM | Sportpark Gerstlo, GORSSEL |
18 mei | 11:30 | AZC JO15-2JM | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Sportcomplex Hanzepark, ZUTPHEN |
18 mei | 14:00 | GVA JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | Sportpark De Vijzel, DOORNENBURG |
18 mei | 16:00 | FC Bergh 7 | Warnsveldse Boys 2 | Sportpark Marinus van Rooijen, 'S-HEERENBERG |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Uitslag |
---|---|---|---|
17 apr. | Diepenveen JO19-2 | Warnsveldse Boys JO19-2 | 5 - 2 |
14 apr. | Warnsveldse Boys 1 | VDZ 1 | 1 - 2 |
14 apr. | Concordia-W 2 | Warnsveldse Boys 2 | 1 - 1 |
14 apr. | SP Lochem 4 | Warnsveldse Boys 4 | 1 - 2 |
13 apr. | Eerbeekse Boys 7 | Warnsveldse Boys 3 | 1 - 5 |
13 apr. | DCS JO17-1 | Warnsveldse Boys JO17-1JM | 3 - 1 |
13 apr. | Warnsveldse Boys JO19-1 | Voorwaarts T JO19-2 | 4 - 1 |
13 apr. | Voorwaarts T JO15-2JM | Warnsveldse Boys JO15-1JM | 3 - 1 |
13 apr. | FC RDC JO19-1 | Warnsveldse Boys JO19-2 | 3 - 3 |
13 apr. | ABS JO17-3 | Warnsveldse Boys JO17-3JM (buiten mededinging) | 1 - 3 |
13 apr. | Warnsveldse Boys JO17-2JM | Angerlo Vooruit JO17-1 | 0 - 2 |
13 apr. | Warnsveldse Boys JO15-2JM | Epse JO15-1 | 7 - 2 |
13 apr. | Pax JO11-2 | Warnsveldse Boys JO11-2 | 2 - 10 |
13 apr. | Warnsveldse Boys JO13-1JM | Angerlo Vooruit JO13-1JM | 1 - 3 |
13 apr. | Voorst JO13-2JM | Warnsveldse Boys JO13-2JM | 4 - 6 |
13 apr. | HMC '17 JO14-1JM | Warnsveldse Boys JO14-1JM | 3 - 1 |
13 apr. | Warnsveldse Boys JO11-1JM | Klarenbeek SC JO11-1JM | 1 - 4 |
13 apr. | Warnsveldse Boys JO12-2JM | Spcl. Brummen JO12-2JM | 11 - 0 |
-
28 maart 2024
Traktatie voor alle sponsoren van Warnsveldse Boys
-
24 maart 2024
Trainer gezocht voor 2e elftal Warnsveldse Boys
-
6 maart 2024
Sensationele overwinning Warnsveldse Boys in de Achterhoekcup
-
6 maart 2024
Warnsveldse Boys darttoernooi
-
21 februari 2024
Scoor een bordsponsor!
-
5 februari 2024
Techniektraining HWS Voetbalschool
Over Warnsveldse Boys
Voetbalvereniging Warnsveldse Boys is opgericht op 17 juli 1929. Het 1e elftal speelt in de derde klasse zondag. De club is gehuisvest op Sportpark ’t Braamveld in Warnsveld. Sportpark ’t Braamveld bestaat uit twee kunstgrasvelden en één niet volledig kunstgrasveld. Daarnaast hebben we de beschikking over een prachtige kantine, bestuurskamer, een pannakooi en een tiental kleedkamers.